Тренінг від "АБВ" в стилі "бізнес-імітація"

Хочеться поділитися враженнями після нашого тренінгу «Модель успішного бізнесу». Хтось з учасників отримав нові знання, хтось почув, що вже знав але найцікавіше те, що всім вдалося одразу попрактикувати свої знання! Формат бізнес-імітації допоміг діючим та майбутнім підприємцям поринути у атмосферу бізнес середи розробляючи нові бізнес-проекти та втілюючи власні стратегії. Кожна з команд висувала свої ідеї. Насамперед, вони торкалися екологічної сфери, це такі як переробка листя та виробництво вій для сфери краси.
Відчувався справжній командний дух та азарт. У кожній команді був чіткий розподіл обов’язків та план якого дотримувалися учасники. Саме це сприяло злагодженій, упорядкованій роботі та привернуло успіх компаній.

Висновки зробили наступні: яку б вражаючу ідею для проекту ти не вигадав та скільки грошей би не вклав, нічого з цього не вийде допоки ти працюєш сам. Тільки в команді можна гідно подолати перешкоди. Тільки в команді народжуються найдоречніші ідеї та ідеальні стратегії! Тільки разом ми збудуємо велику імперію бізнесу!

Тренінг проводився за підтримки USAID

Запрошений коучер: Тупікало Юрій Ігнатійович

Поділитись: