Врятуємо життя разом!

За ініціативи «Асоціації бізнесу Волновахи» 20 жовтня у центрі міста, біля фонтану, відбудеться благодійний концерт-ярмарок для допомоги в лікуванні дітей, які хворіють на онкологію.
За неофіційними даними, у Волновасі, станом на 2019р., близько 20 дітей живуть з діагнозом онкозахворювання. Витрати на лікування дитини в середньому становлять від 25 до 150 тисяч доларів. У лікарні онкохворі діти проводять від 6 до 18 місяців. Відсоток одужання, за умови виконання всіх нормативів лікування, з року в рік є більш обнадійливим, за окремими видами пухлин від 80%-97%.
Під час ярмарку відвідувачі зможуть придбати продукцію підприємців, що складатиметься з неабиякого різномаїття страв, починаючи із солодких смаколиків з ароматною кавою та закінчуючи устрицями з келихом вина чи пряного глінтвейну. Всі кошти підуть на допомогу у лікуванні онкохворих дітей.
В знак підтримки на ярмарку співатимуть: Мирослава Волинська, Світлана Машихіна, Євгенія Чеснокова та інші.
Враховуючи успішний досвід проведення таких заходів в інших містах та серйозність проблеми зростання онкозахворювань у регіоні, ми, підприємці Волновахщини, звертаємось до всіх небайдужих з проханням долучитися до збору грошей.
Хочемо зауважити, що увесь прибуток підприємців піде на допомогу хворим діткам!!!

Поділитись: