Від Мюнхену до Волновахи

Переймати досвід європейських країн — модна тенденція сьогодення. В тандемі з розвитком бізнесу — це кредо громадської організації «АБВ». Наші учасники — Єфрем та Ілля Хачхарджи — відвідали міжнародну хлібопекарську виставку під патронатом iba.

iba — центральний союз хлібопекарської промисловості Німмечини. Виставка проводиться вже понад 60 років (з 1949 року) з періодичністю 3 роки. iba прописується в Мюнхені як мінімум до 2024 року. Таке рішення прийнято в ході проведення iba 2009 по рекомендації Німецької конфедерації пекарів — офіційного спонсора виставки. Тепер, раз в 3 роки, починаючи з 2012 року, столиця Баварії стає столицею Всесвітнього пекарського ринку.

 

А сама виставка iba визнана генератором всієї галузі. До свого 60-річчя виставка iba піднесла собі хороший подарунок: більш 79500 відвідувачів-фахівців з 150 країн ознайомилися з інноваціями в хлібопеченні і хліботоргівлі, представлених 1059 експонентами виставки з 55 країн на 123000 кв. м. Ці цифри зайвий раз підтверджують, що позиції iba як провідної світової галузевої виставки зміцнюються.

Сировина та інгредієнти, машини і обладнання, устаткування для магазинів, послуги, електроніка — пекарні підприємства будь-якого розміру знайшли там все, що необхідно для успішного бізнесу і завоювання міцних конкурентних позицій.

Не втрачаючи жодної вдалої нагоди, Ілля та Єфрем прагнуть відкривати нове для себе та свого бізнесу і ділитись досвідом та враженнями з однодумцями ГО «АБВ».

 

Отримані навички та корисні знання вже частково застосовуються на практиці хлібозаводом «Афродита»

Поділитись: