Зараз вирішує молодь!

Тільки-но завершився один проект від «АБВ» і ми одразу ж розпочали інший. Сьогодні відбулось перше заняття зі старшокласниками Волноваської п’ятої школи стосовно фінансової культури та навичок підприємництва. Це була зустріч-знайомство.
Звичайно ми очікували, що діти нового покоління креативні, талановиті та енергійні, тож зустріч пройшла в неймовірно позитивній атмосфері. Голова громадської організації «Асоціація бізнесу Волновахи» Бабенко Віталій розповів з чого починав, та чого досяг за останні 3 роки знаходження у рідному місті. Також Віталій розповів як проходитимуть заняття та яка їх головна мета.

«Розвиток лідерських якостей людини приходить якраз на вік починаючи з 14 років, тому неабияк важливо завчасно розгледіти потенціал у кожному та допомогти правильно використовувати свій ентузіазм. Я не хочу читати теоретичні лекції чи давати домашнє завдання, я лише хочу навчити школярів вміло застосовувати свій талант та користуватися своєю креативністю» — каже Віталій

Заняття проходитимуть за форматом бізнес імітації, і школярі поступово отримуватимуть необхідну інформацію, працюючи над власними бізнес-ідеями. А їх вже на сьогоднішній день було дуже багато, причому кожна з них цікава та доречна.
Вже наступного вівторка продовжимо наш бізнес-комплекс. Отже, чекайте на майбутні стартапи!

Поділитись: