Фінальний іспит на "Курсах ділової української"

Як ви знаєте, на початку вересня, «Асоціація бізнесу Волновахи» запустила соціальний проект «Курси ділової української». Команда зібралась дуже привітна та дружня.

Перше заняття всі сором’язливо намагались прикласти щонайбільш зусиль під час розмови українською. Кожне наступне заняття учасники все жвавіше спілкувалися і врешті стали розмовляти українською навіть у повсякденному житті. 

Утворилась власна традиція! Перед заняттям учасники збирались разом і, насолоджуючись теплим чаєм та смачними десертами в затишній атмосфері ресторану «La Strada», залюбки розповідали один одному цікаві історії чи просто приємні враження минулих подій. 

Але, нажаль, наші заняття добігли кінця.  Фінальним іспитом для випускників курсів стала розповідь українською на тему, що була їм найближча. Кожен хвилювався, але усі показали великий прогрес у своєму мовленні та відмінний результат. Тепер навіть потребують продовження курсів, і, можливо це ще попереду.

Хлопці та дівчата здружилися і тепер прагнуть зустрічатися не заради занять, а для практикування розмови українською, спілкуючись у невимушеній атмосфері. 

Виражаємо велику подяку нашій вчительці та наставниці — Шиловій Валентині Володимирівні! Це велика праця вчити дорослих та вкрай зайнятих людей! Але Валентині Володимирівні це все ж вдалося! Дякуємо за плідну працю, цікаві заняття та корисні навички.

 

Поділитись: