Незабаром старт нового соціального проекту!

Разом з командою, долучаючись до розвитку соціального підприємництва, ми розповідали Вам про організацію нового соціального проекту від «АБВ» — «Курси ділової української»., де зможуть навчатись не тільки представники бізнесу, а й жителі міста. 

Цього разу, раді повідомити, що проект стартує вже на початку вересня! Хочемо також познайомити Вас із вчителем, що протягом кожного з занять стане наставником у розвитку Вашого мовлення!

Шилова Валентина Володимирівна — вчитель нової української школи, з сучасними методами викладання та безперечною жагою до розвитку!

Валентина має дві вищі освіти за напрямом «Українська філологія», відвідує безліч тренінгів з викладацької діяльності і вважає, що в досконалості немає меж!

«Зараз українська мова це дуже престижно. Багатьох людей відштовхує «мовний» закон, бо вважають,що він надто примусовий. Це зовсім не так! Наша мова набуває сучасності та популярності з кожним днем. Хіба це погано, знати одразу кілька мов, тим паче нашу рідну?» — ділиться враженнями Валентина Володимирівна.

Тож за підтримки підприємців, ми вирішили разом долучитися до розвитку вільного українського спілкування, як у діловій сфері, так і у  повсякденності.

«Спілкування один з одним — найкоротший шлях до вивчення мови. Робота в команді безперечно змушує рухатись вперед! Опираючись на успіхи однодумців, отримуючи підтримку, кожна людина неодмінно стає біль впевненою в собі!» — запевняє Валентина.

Ми розробили програму, основою якої стануть практичні заняття та розмовні вправи. Головна мета — це разом навчитись впевнено володіти українською мовою, саме шляхом спілкування та сучасних практичних тренінгів. 

Можливі деякі коррективи в ході роботи, в залежності від побажань робочої группи.

Зустрічатися будемо два-три рази на тиждень. Хто вже хоче приєднатися пишіть нам, або телефонуйте за номером +380 99 229 11 91. 

Запевняємо, нудно не буде! Буде дуже корисно та цікаво! Треба лише спробувати!

#ЯспілкуюсьUA

Поділитись: