Разом ми сила!

Як ми і обіцяли, цієї неділі «АБВ» організувала благодійний концерт-ярмарок у допомогу при боротьбі з хворобою маленькій Уляні Перевозчиковій, яка хворіє на рак печінки.
Ми запрошували всіх небайдужих об’єднатися та залучитися до збору коштів. Висловлюємо подяку за участь та підтримку Волноваському хлібозаводу «Афродіта», благодійному фонду «Карітас», Вільненському сільському дому культури за неперевершену концертну програму, Вікторії Самійленко за чудову фотовиставку. Павлу Геннадійовичу Недопрядко за інформаційну підтримку щодо проблеми поширення онкозахворювань, Мирославі Волинській, Євгенії Чесноковій та Владиславу Милтиху за підбадьорюючі та мелодійні пісні, за апетитні смаколики кафе «Parkovka», за витончені страви кафе «Veranda coffee» та ресторану «La Strada». 

Ми розраховували, що у цей сонячний день на захід завітає трохи більше жителів нашого міста. Але, нажаль, від людської байдужості нікуди не дітись.
Дякуємо тим, хто прийшов, підтримав, взяв участь у ярмарку та просто гарно провів свій час.
Підвівши усі підсумки, разом нам вдалося зібрати 15 371 гривню лише за декілька годин!! Сподіваємось, до наступного благодійного заходу залучиться ще більше учасників, бо тільки разом ми сила! Тільки разом можливо подолати усі перепони та негаразди.
Зібрані кошти будуть передані сім’ї Уляни найближчим часом. Бажаємо сил та терпіння, і, перш за все, скорішого одужання Уляні Перевозчиковій!

Медійний партнер: інформаційний портал Волноваха-Сіті https://volnovakha.city 

Поділитись: