Перший приватний кабінет сімейної медицини!

Сімейний лікар надає комплекс первинної медичної допомоги. Він проводить огляд, ставить діагноз, призначає амбулаторне лікування, здійснює профілактичні заходи, надає медико-соціальну допомогу.

Сімейна медицина є однією з найбільш ефективних стратегій підвищення результативності системи охорони здоров’я в цілому, а також справедливого розподілу і раціонального використання бюджетних асигнувань в галузі. Вона направлена на вирішення проблем збереження і зміцнення здоров’я всього населення.
18 травня, за підтримки «Асоціації бізнесу Волновахи», почав свою роботу перший кабінет сімейного лікаря. Недопрядко Павло Геннадійович — фахівець с кадріології, терапії та сімейної медицини. Все, що Вам потрібно — відвідати лікаря та зареєструватися.

Павло Геннадійович спостерігатиме за вашим здоров’ям чи здоров’ям вашої дитини, ставитиме діагнози та лікуватиме найбільш поширені хвороби, травми, отруєння.

За потреби Ваш лікар дасть направлення до фахівця вторинної чи третинної допомоги – лора, ендокринолога, хірурга тощо, або консультуватиметься з ним щодо вашого лікування.

Безоплатні послуги, що надаватимуться у лікаря:
— Консультація з будь-яких проблем зі здоров‘ям
— Проведення діагностики
— Направлення за показаннями до лікарів спеціалізованої медичної допомоги

Кабінет сімейного лікаря знаходиться за адресою: вул. Гвардійська, 4

Зателефонувати можете за номером 050 974 76 81 — Павло Геннадійович Недопрядко

Поділитись: