Українське мистецтво набирає оберти!

Цієї суботи у Волноваському БДЮТ відбувся кінопоказ короткометражних фільмів, що привіз наш земляк, режисер Сергій Дмитренко. Він залюбки розказував про фільми і відповідав на всі питання,що цікавили глядачів.
«АБВ» пощастило поспілкуватись із Сергієм особисто. Перше питання, звісно, було про ступінь розвитку сучасного українського кіно.
Український кінематограф стрімко розвивається і все частіше ним цікавляться іноземні режисери та актори. Зараз стає популярною ко-продукція, тобто продукт, створений спільно з представниками кіно інших країн. Це діючий досвід і надання сучасності та статусності для багатьох режисерів.
Типовою проблемою режисерів-початківців та тих, хто вже не перший день у сфері кіно є окупність фільмів. Хто б міг подумати, але це трапляється через замалу кількість кінотеатрів в Україні!

«Насамперед, кінотеатри слід будувати навіть у маленьких містечках. Людям необхідно їх відвідувати, відпочивати та духовно збагачуватися. Тим паче зараз, коли все частіше з‘являються нові медіа продукти. Хотілося б наступного разу показувати свої фільми вже у Волноваському кінотеатрі»

Сергій приїздив із власним короткометражним фільмом «Головний герой». Ця комедія створена, аби змотивувати кожного вірити в себе і в свої сили!

«Мені завжди хотілось створювати те, що надихає, що змушує подумати і йти вперед з новими силами! В кожного з нас бувають сумніви та страхи, але ми повинні рухатись і працювати кожного дня, не шкодуючи сил».

Ключовою проблемою підприємців зараз є сильний кадровий голод. На щастя, український кінематограф потерпає від цього менше.

«Важко одразу знайти людину, що на всі 100% підходить команді. Але коли це трапляється виходить чудова робота! Важливе делегування праці, щоб кожен займався саме своїми обов‘язками, тоді й процес прискорюється!»

Сергій Дмитренко брав участь у фестивалях:
— «Бруківка» у Кам’янці-Подільскому
— фестиваль кінокомедій «Rabat-Comedy International Film Festival» в Марокко, та ін.

Рекомендуємо кожному до перегляду його мотиваційну комедію «Головний герой»! Зовсім скоро його показиватимуть в рамках Міжнародного фестивалю «Кіно і Ти» протягом 11- 15 вересня!
Впевнені, що попереду в нас буде ще багато цікавих зустрічей і сподіваємось, наступного разу ми з Вами подивимось вже повнометражну картину нашого земляка!

Поділитись: