Ювілей провідного підприємства - "Волноваського хлібозаводу"!

25 вересня — визначна дата для «Волноваського хлібозаводу» — 50-річчя! Свято проводилось на території підприємства. Масштаби вразили — величезні намети, грандіозна сцена, відкрита приваблива кухня та понад 350 гостей! Запрошені були друзі та партнери, робітники заводу, і люди, що брали участь у роботі ще на початку заснування.

ГО «Асоціація бізнесу Волновахи», в якості партнера, стала одним з організаторів цього неперевершеного свята. Під відкритим небом ресторан «La Strada» готував для гостей неабияке різномаїття страв! З великою турботою кухарі та офіціанти намагались приділити достатньо уваги кожному з гостей.
До початку святкування всіх бажаючих запрошували на екскурсію по території виробництва.

Іван Єфремович Хачхарджи привітав з ювілеєм і розказав трохи про історію заснування та про тих, хто саме допомагав підприєству стати на шлях до розвитку.
Кращих співробітників нагороджували грамотами та подарунками.
Також до привітань приєдналась кавер група «ФМ бенд», жіночий ансамбль «Мелодія» та майстер своєї справи ілюзіоніст Едуард Сахно. Разом з гостями співала та танцювала запальна Вєрка Сердючка.
І, звичайно, як на кожному дні народження, закривав вечірку святковий торт від бренд-шефа Іллі Волкова.

Саме завдяки об’єднанню підприємців, учасниками якого є співвласники «Волноваського хлібозаводу» Ілля та Єфрем Хачхарджи, ми змогли подарувати вражаюче святкування! Це в черговий раз доводить, що тільки спільними зусиллями можна досягти успіху!

Бажаємо нескінченних років процвітання нашому «Волноваському хлібозаводу»!

Поділитись: