SUP DAY FORUM!

SUP day Forum — головна підприємницька подія року! На ній зустрічаються успішні та активні підприємці з усієї країни.

Відверті розмови про бізнес, практичні кейси, нові бізнес-знайомства, обмін досвідом, корисні знання від власників крупних успішних компаній, а головне — ніякої політики.

Тема цьогорічного форуму «Партнерство замість конкуренції». Як же вдало вона власне підкреслює головну міссію «Асоціації бізнесу Волновахи».

Спілка Українських Підприємців вже третій рік поспіль проводить такий захід, з метою розвитку підприємців і їх бізнесу, налагодження партнерських відносин, єднання українських бізнесменів та вихід на новий рівень всього українського бізнесу.

Учасникам «АБВ» Іллі та Єфрему Хачхарджи пощастило відвідати цю значну зустріч. Можливість отримувати досвід та поради від засновників крупних українських мереж, таких як «ROZETKA», «Нова Пошта» та ін. — невід’ємна складова успішного розвитку. Їх досвід надихає і посилює прагнення до кращого.

Форум СУП наче ковток свіжого повітря. Приємно працювати в такій злагодженій атосфері, що черговий раз переконує в тому, що об’єднання — запорука успіху! Не конкурентна боротьба стимулює розвиток і ріст, а партнерство і спільні зусилля в реалізації бізнес-ідей!

«АБВ» планує провести і для наших підприємців власний форум за участю відомих спікерів. На такому форумі кожен зможе знайти вихід для існуючих проблем, або отримати знання для їх запобігання. Попереду ще багато цікавого, слідкуйте за новинами.

Поділитись: